PIC24F16KL401-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC24F16KL401-I/SS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24F16KL401-I/SS
Leírás
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 20-SSOP
EDA / CAD modellek
PIC24F16KL401-I/SS modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 12x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-SSOP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-SSOP (0,209", 5,30mm széles)