PIC24F16KA101-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC24F16KA101-I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24F16KA101-I/SO
Leírás
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SOIC
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 20-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC24F16KA101-I/SO modellek
RAM mérete
1,5K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 9x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-SOIC (0,295", 7,50mm széles)