PIC24F08KL302-I/SP
DigiKey raktári szám
PIC24F08KL302-I/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24F08KL302-I/SP
Leírás
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA / CAD modellek
PIC24F08KL302-I/SP modellek
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
16bit
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)