PIC24F08KL200-I/P
DigiKey raktári szám
PIC24F08KL200-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24F08KL200-I/P
Leírás
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 14DIP
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 14-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC24F08KL200-I/P modellek
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 7x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
16bit
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
14-PDIP
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
14-DIP (0,300", 7,62mm)