PIC24F08KA101-I/MQ
DigiKey raktári szám
PIC24F08KA101-I/MQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24F08KA101-I/MQ
Leírás
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20VQFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 20-VQFN (5x5)
EDA / CAD modellek
PIC24F08KA101-I/MQ modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
512 x 8
RAM mérete
1,5K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 9x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz