PIC24F04KL100-I/ST
DigiKey raktári szám
PIC24F04KL100-I/ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24F04KL100-I/ST
Leírás
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 14-TSSOP
EDA / CAD modellek
PIC24F04KL100-I/ST modellek
Kategória
Bemenetek/kimenetek száma
12
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
16bit
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
14-TSSOP
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)