PIC24F04KA201-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC24F04KA201-I/SS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24F04KA201-I/SS
Leírás
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20SSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 20-SSOP
EDA / CAD modellek
PIC24F04KA201-I/SS modellek
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 9x10b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
16bit
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
20-SSOP
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Tokozás
20-SSOP (0,209", 5,30mm széles)