PIC18LF6390T-I/PT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PIC18LF6390T-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC18LF6390T-I/PT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18LF6390T-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC18LF6390T-I/PT modellek
RAM mérete
768 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 12x10b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
8 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
40MHz