PIC18F8722T-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC18F8722T-I/PTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC18F8722T-I/PTCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC18F8722T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F8722T-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
EDA / CAD modellek
PIC18F8722T-I/PT modellek
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
3,8K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 16x10b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz