PIC18F6723-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC18F6723-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F6723-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC18F6723-I/PT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
3,8K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 12x12b
Főprocesszor
PIC
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz