PIC18F6720-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC18F6720-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F6720-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 25MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
PIC18F6720-I/PT modellek
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
3,75K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 12x10b
Oszcillátor típusa
Külső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
25MHz