PIC18F57Q43T-I/PT
DigiKey raktári szám
150-PIC18F57Q43T-I/PTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-PIC18F57Q43T-I/PTCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-PIC18F57Q43T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F57Q43T-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 48TQFP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18F, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-TQFP-EP (7x7)
EDA / CAD modellek
PIC18F57Q43T-I/PT modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
8K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 43x12b; D/A 1x8b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz