PIC18F47Q83-E/NHXVAO
DigiKey raktári szám
150-PIC18F47Q83-E/NHXVAO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F47Q83-E/NHXVAO
Leírás
CAN,128KB FLASH,13KB RAM,1KB EE,
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 128KB (128K x 8) FLASH 40-VQFN (5x5)
RAM mérete
12,5K x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 35x12b SAR; D/A 1x8b
Oszcillátor típusa
Külső, belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
64MHz