PIC18F4680-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC18F4680-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F4680-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
EDA / CAD modellek
PIC18F4680-I/ML modellek
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
3,25K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz