PIC18F4620-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC18F4620-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F4620-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
PIC18F4620-I/PT modellek
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
3,8K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 13x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz