PIC18F45K50T-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC18F45K50T-I/PTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC18F45K50T-I/PTCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC18F45K50T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F45K50T-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
PIC18F45K50T-I/PT modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 25x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
48MHz