PIC18F45K20-I/P
DigiKey raktári szám
PIC18F45K20-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F45K20-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC18F45K20-I/P modellek
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
1,5K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 14x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
40-PDIP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
40-DIP (0,600", 15,24mm)