PIC18F4580-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC18F4580-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F4580-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
PIC18F4580-I/PT modellek
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
1,5K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz