PIC18F4525-I/P
DigiKey raktári szám
PIC18F4525-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F4525-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 40DIP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC18F4525-I/P modellek
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
3,8K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 13x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
40-PDIP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
40-DIP (0,600", 15,24mm)