PIC18F4520-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC18F4520-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F4520-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC18F4520-I/ML modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
1,5K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 13x10b
Főprocesszor
PIC
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz