PIC18F44K20-I/ML megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Microchip Technology
Raktáron: 2 074
Adatlap
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PIC18F44K20-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC18F44K20-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F44K20-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC18F44K20-I/ML modellek
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
768 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 14x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz