PIC18F27Q83-I/SP
DigiKey raktári szám
150-PIC18F27Q83-I/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F27Q83-I/SP
Leírás
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 128KB (128K x 8) FLASH 28-SPDIP
EDA / CAD modellek
PIC18F27Q83-I/SP modellek
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
12,5K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 24x12b; D/A 1x8b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
CANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, DMA, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)