PIC18F25K20T-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC18F25K20T-I/SSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC18F25K20T-I/SSCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC18F25K20T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F25K20T-I/SS
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SSOP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SSOP
EDA / CAD modellek
PIC18F25K20T-I/SS modellek
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
1,5K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 11x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SSOP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-SSOP (0,209", 5,30mm széles)