PIC18F25K20T-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC18F25K20T-I/MLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC18F25K20T-I/MLCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC18F25K20T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F25K20T-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA / CAD modellek
PIC18F25K20T-I/ML modellek
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
1,5K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 11x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz