PIC18F252-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC18F252-I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F252-I/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC18F252-I/SO modellek
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
1,5K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 5x10b
Oszcillátor típusa
Külső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SOIC
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, LVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-SOIC (0,295", 7,50mm széles)