PIC18F24K20-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC18F24K20-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F24K20-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA / CAD modellek
PIC18F24K20-I/ML modellek
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
768 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz