PIC18F2420-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC18F2420-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F2420-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA / CAD modellek
PIC18F2420-I/ML modellek
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
768 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 10x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz