PIC18F1320-I/P
DigiKey raktári szám
PIC18F1320-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F1320-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 18DIP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 18-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC18F1320-I/P modellek
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 7x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
40MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
UART/USART
Gyártói tokozás
18-PDIP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, LVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
18-DIP (0,300", 7,62mm)