PIC18F06Q41-I/SL
DigiKey raktári szám
150-PIC18F06Q41-I/SL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F06Q41-I/SL
Leírás
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 14SOIC
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 64KB (64K x 8) FLASH 14-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC18F06Q41-I/SL modellek
EEPROM mérete
512 x 8
RAM mérete
4K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x12b; D/A 2x8b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
14-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)