PIC18F05Q41T-I/ST
DigiKey raktári szám
150-PIC18F05Q41T-I/STTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-PIC18F05Q41T-I/STCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-PIC18F05Q41T-I/STDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F05Q41T-I/ST
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 14TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 14-TSSOP
EDA / CAD modellek
PIC18F05Q41T-I/ST modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x12b; D/A 2x8b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
14-TSSOP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)