PIC18F04Q20T-I/SL
DigiKey raktári szám
150-PIC18F04Q20T-I/SLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-PIC18F04Q20T-I/SLCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-PIC18F04Q20T-I/SLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F04Q20T-I/SL
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 14SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 18F Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 16KB (16K x 8) FLASH 14-SOIC
Kategória
Programmemória típusa
FLASH
Gyrt.
EEPROM mérete
256 x 8
Sorozat
RAM mérete
1K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 8x10b SAR
Főprocesszor
PIC
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
14-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)