PIC16F887-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC16F887-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F887-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F887-I/PT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
368 x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 14x10b
Főprocesszor
PIC
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz