PIC16F886-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC16F886-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F886-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA / CAD modellek
PIC16F886-I/ML modellek
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
368 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 11x10b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz