PIC16F882-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC16F882-I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F882-I/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC16F882-I/SO modellek
EEPROM mérete
128 x 8
RAM mérete
128 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 11x10b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-SOIC (0,295", 7,50mm széles)