PIC16F877A-I/L
DigiKey raktári szám
PIC16F877A-I/L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F877A-I/L
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-PLCC (16,59x16,59)
EDA / CAD modellek
PIC16F877A-I/L modellek
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
368 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Oszcillátor típusa
Külső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz