PIC16F872-I/SP
DigiKey raktári szám
PIC16F872-I/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F872-I/SP
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SPDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F872-I/SP modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
64 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
128 x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 5x10b
Főprocesszor
PIC
Oszcillátor típusa
Külső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)