PIC16F84A-20I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F84A-20I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F84A-20I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC16F84A-20I/P modellek
EEPROM mérete
64 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
68 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Oszcillátor típusa
Külső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
20MHz
Gyártói tokozás
18-PDIP
Perifériák
POR, WDT
Tokozás
18-DIP (0,300", 7,62mm)