PIC16F84A-04/SO
DigiKey raktári szám
PIC16F84A-04/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F84A-04/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 4MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC16F84A-04/SO modellek
EEPROM mérete
64 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
68 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Oszcillátor típusa
Külső
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
4MHz
Gyártói tokozás
18-SOIC
Perifériák
POR, WDT
Tokozás
18-SOIC (0,295", 7,50mm széles)