PIC16F753-I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F753-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F753-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14DIP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 14-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC16F753-I/P modellek
RAM mérete
128 x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 8x10b; D/A 1x9b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
20MHz
Gyártói tokozás
14-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
14-DIP (0,300", 7,62mm)