PIC16F690-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC16F690-I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F690-I/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC16F690-I/SO modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 12x10b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-SOIC (0,295", 7,50mm széles)