PIC16F690-E/ML
DigiKey raktári szám
PIC16F690-E/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F690-E/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
EDA / CAD modellek
PIC16F690-E/ML modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 12x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
20MHz