PIC16F689T-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC16F689T-I/SSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC16F689T-I/SSCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC16F689T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F689T-I/SS
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA / CAD modellek
PIC16F689T-I/SS modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 12x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-SSOP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, WDT
Tokozás
20-SSOP (0,209", 5,30mm széles)