PIC16F688-E/P
DigiKey raktári szám
PIC16F688-E/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F688-E/P
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC16F688-E/P modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
UART/USART
Gyártói tokozás
14-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, WDT
Tokozás
14-DIP (0,300", 7,62mm)