PIC16F639-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC16F639-I/SS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F639-I/SS
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA / CAD modellek
PIC16F639-I/SS modellek
RAM mérete
128 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Gyártói tokozás
20-SSOP
Sebesség
20MHz
Tokozás
20-SSOP (0,209", 5,30mm széles)