PIC16F627-20/SO
DigiKey raktári szám
PIC16F627-20/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F627-20/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC16F627-20/SO modellek
Sorozat
EEPROM mérete
128 x 8
RAM mérete
224 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3V ~ 5,5V
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
20MHz
Gyártói tokozás
18-SOIC
Csatlakoztathatóság
UART/USART
Tokozás
18-SOIC (0,295", 7,50mm széles)