PIC16F57-I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F57-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F57-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 28-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F57-I/P modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
72 x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Oszcillátor típusa
Külső
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Főprocesszor
PIC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag mérete
8 bites
Gyártói tokozás
28-PDIP
Sebesség
20MHz
Tokozás
28-DIP (0,600", 15,24mm)