PIC16F1947-I/MR
DigiKey raktári szám
PIC16F1947-I/MR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1947-I/MR
Leírás
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64QFN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 64-QFN (9x9)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1947-I/MR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 17x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz