PIC16F19197-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC16F19197-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F19197-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 56KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 64-TQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F19197-I/PT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
4K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 45x12b; D/A 1x5b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz