PIC16F18875-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC16F18875-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F18875-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 35x10b; D/A 1x5b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz