PIC16F18446T-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC16F18446T-I/SSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC16F18446T-I/SSCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC16F18446T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F18446T-I/SS
Leírás
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20SSOP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-SSOP
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
EUSART, I2C, LINbus, MSSP, SMBus/PMBus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-SSOP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-SSOP (0,209", 5,30mm széles)